Recrewted JobsRecrewted Jobs

Monter instalacji sanitarnych, grzewczych i klimatyzacyjnych (m/f/d)

HandwerkHeizung/Klima/Sanitär

Czas na zmiany - czas na nowa prace! Są Państwo monterami instalacji sanitarnych i grzewczych i szukasz nowych wyzwań zawodowych w Rostocku? Mam to, czego Państwo szukają. Stabilne miejsce pracy, rzetelne oraz oparte na umowach taryfowych wynagrodzenie. Mogą Państwo aplikować online.

Państwa obowiązki:

  • Montaż instalacji grzewczych w nowych budynkach, modernizacja przestarzałych instalacji grzewczych oraz ich uruchomienie
  • Montaż systemów klimatyzacji i wentylacji
  • Instalowanie umywalek, toalet, kabin prysznicowych i innych urządzeń sanitarnych
  • Obróbka rur, blach i kształtowników metalowych lub z tworzyw sztucznych
  • Weryfikacja urządzeń pod kątem funkcjonalności i ustawień

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie jako monter instalacji sanitarnych lub pokrewne
  • Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca komunikację w miejscu pracy
  • Prawo jazdy i samochód mile widziane
  • Wytrzymałość fizyczna

Nasza oferta:

  • Wynagrodzenie zgodne z układem zbiorowym pracy tymczasowej BAP/DGB
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Dodatki bożonarodzeniowe i urlopowe
  • Do 30-stu dni urlopowych rocznie
  • Bogata ofertę do rozwoju osobistego, m.in. kurs języka niemieckiego w formie online

Randstad Deutschland

Rostock, Mecklenburg-Vorpommern

Mit der Nutzung der Online-Bewerbung stimmen Sie unseren Datenschutzbedingungen zu.