Recrewted JobsRecrewted Jobs

Monter szaf sterowniczych (m/f/d)

HandwerkElektrotechnik/Elektronik

Są Państwo w trakcie poszukiwań pracy, która Państwa uszczęśliwi? To dobrze sie sklada, ze sa Panstwo w trakcie czytania naszej oferty pracy - aktualnie poszukujemy kandydatow na stanowisko montera szaf sterowniczych w Rostocku. Poprzez kilka kliknięć mogą Państwo aplikować już teraz online.

Państwa obowiązki:

  • Montaż i okablowanie szaf sterowniczych według schematu
  • Usuwanie bledow
  • Wykonywanie podstawowych prac pomiarowych
  • Sprawdzanie gotowych komponentów według dokumentacji

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie kierunkowe jako monter szaf sterowniczych lub pokrewne
  • Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca komunikację w miejscu pracy
  • Umiejętność czytania schematów połączeń
  • Mobilność będzie atutem
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienny sposób pracy

Nasza oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z układem zbiorowym pracy tymczasowej BAP/DGB
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Atrakcyjne świadczenia socjalne, tj. dodatek urlopowy i bożonarodzeniowy
  • Do 30-stu dni urlopowych rocznie
  • Darmowe ubrania oraz narzędzia do pracy
  • Bogata ofertę do rozwoju osobistego, m.in. kurs języka niemieckiego w formie online

Randstad Deutschland

Rostock, Mecklenburg-Vorpommern

Mit der Nutzung der Online-Bewerbung stimmen Sie unseren Datenschutzbedingungen zu.