Recrewted JobsRecrewted Jobs

Spawacz (m/f/d)

Metallerzeugung und -verarbeitungHandwerk

Dla naszego klienta z branży stoczniowej w Rostocku poszukujemy kandydatów na stanowisko spawacza MAG. Wymagana jest znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodna komunikację w miejscu pracy. Mogą Państwo aplikować online - podając tylko imię, nazwisko, adres e-mail oraz CV. Kandydatury osób z niepełnosprawnością mile widziane.

Państwa obowiązki:

  • Spawanie metoda MAG konstrukcji płaskich i objętościowych
  • Spawanie we wszystkich pozycjach
  • Czyszczenie i obrabianie spoin
  • Cięcie palnikiem
  • Heftowanie

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie kierunkowe lub pokrewne
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodna komunikację w miejscu - warunek konieczny
  • Doświadczenie zawodowe
  • Ważne certyfikaty spawalnicze 135/136
  • Predyspozycje psychofizyczne do pracy na wysokościach
  • Prawo jazdy kat. B + własny środek transportu
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (06:00-22:00, pon-pt)

Nasza oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o niemiecka umowe o pracę na czas nieokreślony
  • 18,31 - 21,00 € brutto za godzinę zgodnie z układem zbiorowym BAP/DGB
  • Szerokie świadczenia socjalne, w tym dodatki bożonarodzeniowe i urlopowe
  • Premie 250€ brutto za polecenie nowego pracownika
  • Do 30-stu dni urlopu rocznie
  • Darmowe ubrania do pracy
  • Regularne badania lekarskie

Randstad Deutschland

Rostock, Mecklenburg-Vorpommern

Mit der Nutzung der Online-Bewerbung stimmen Sie unseren Datenschutzbedingungen zu.